Tádydádydádydááá

16. května 2011 v 23:36 | Fantaghira |  Vykecávám se...
Nadpisu si nevšímejte, trochu mi hrabe. Chtěla jsem přidat další fotky z Dublinu, ale vzhledem k tomu, jak blog neukazuje fotky by to byla zbytečná snaha. Tak se tu vykecám.

Právě jsem si víceméně úspěšně zapsala rozvrh na další rok. Jaký to má smysl, když ještě nikdo neví, jestli udělám zkoušky, to mi uniká, ale což. Trocha adrenalinu nikdy neuškodí. Ono ten systém padá jenom když se tam přihlásí jeden ročník na zápis zkoušky. A teď se tam těch ročníků nacpalo pět a nešlo o to jenom jednou kliknout na "zapsat", ale hezky si rozkliknout každý předmět. Ale nakonec jsem se nevešla jenom na jeden předmět, takže vážně docela úspěch.

Přemýšlím, jestli se tu mám rozplývat nad hokejem. Já vím, že bronz není zlato, které by si kluci zasloužili, ale je to medaile. A jak řekl Patrik Eliáš, vypadá to jako špinavý zlato. Přiznám se, že jsem ten zápas viděla až ze záznamu, protože v době utkání jsem seděla v autobuse a cestovala do Brna. Původně jsem se nechtěla podívat na výsledek a rovnou si to pustit, nakonec jsem to ale nevydržela a jsem za to ráda, jinak bych měla asi infarkt. Rusové vedli, Průcha dorovnal, Rusové vedli, Průcha dorovnal. Přála jsem mu hattrick, ale tentokrát si ho vybral Červenka. Taky dobře, ale Průcha byl stejně lepší (Pokud byste si toho nevšimli, Průcha je vždycky lepší! :D). A když zpívali hymnu, tlemila jsem se jak idiot. Dokonce jsem to narvala i do menu místo nějaké normální písničky. Jenom mě mrzí, že to vždycky uběhne tak rychle.

Jinak se mi taky blíží zkouškové. Vůbec nic neumím a jsem v těžké pohodě. Hlavně jsem si říkala, jak si mezi zkouškami nechám dost času na učení. Nevyšlo to. Zase mám o to víc času na to si ty zkoušky zopakovat. Hurá! Ale co, kafe to jistí. Kafe a nedostatek spánku. Vtipné je to, že zrovna dneska na přednášce jsme si říkali, jak je spánek důležitý. Ale já to doženu jindy.

Radši už vás nebudu zatěžovat svými nápady, protože jakmile bych se dostala k Supernatural, tak by tenhle článek nikdy neskončil. Původně jsem chtěla napsat něco jako, že teď nemám tolik času a nebude tu tolik článků, ale jakmile se rozepíšu... Ne, končím!

Pac, Fantaghira
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | Web | 17. května 2011 v 12:21 | Reagovat

Taky jsem ten zápas neviděla, úplně jsem na to zapomněla, ale řev ze zdola mě vždycky informoval, když naši dali gól. Přála jsem jim to. :)

2 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 17. května 2011 v 12:38 | Reagovat

Ten zápas byl naprosto famózní! Sledovala jsem přímý přenos, takže o infarktové stavy nebyla nouze:) Ale k čemu je třeba zlato, když jsme porazili Rusy? Dvakrát:D
Taky se mi blíží zkoušky a jsem na to úplně stejně. Takže tádydádydá:D

3 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 17. května 2011 v 16:42 | Reagovat

to mě už zkouškové začalo a jsem v těžké, ale depresi, ne pohodě... nestíhám vůbec nic, nic nevím, neznám, neumím... prostě katastrofa...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama