Změna působiště

25. dubna 2012 v 20:00 | Fantaghira |  Smaragdové zápisky
Je mi ze sebe stydno. Tenhle článek se chystám napsat už pěkných pár dní, ale nikdy se k tomu nedostanu (čirá lenost, tohle).
Minulý týden mi Jackie řekla, že si se mnou potřebuje promluvit. Tak jsem se bála, co jsem provedla. Nic jsem neprovedla, nicméně Mike chce, aby jim sem šla pracovat nějaká jiná holka, co už jim tu dřív pracovala. Musím říct, že v první chvíli jsem byla trochu v šoku, ale nakonec jsem něco podobného asi i mohla čekat. To, že mě Mike nemá rád, je mi jasné už dávno. No, prosím. Jackie řekla, že zavolá Equipeople (irská agentura, která to tu organizuje), a poví jim co a jak. Další den volali zpátky a chtěli mluvit se mnou. Měli pro mě skvělé umístění, které by začínalo příští týden (což v praxi znamená tenhle). Byla jsem překvapená, že něco našli takhle rychle, a ještě víc překvapená po té, co jsem si přečetla email, kde psali, že to tam všichni milovali.
Takže... Zítra mám poslední oficiální pracovní den v Hollyparku (i když doufám, že si vyžebrám aspoň půl dne volno na balení věcí), v pátek se přesouvám do vesničky Roskeen v hrabství Tipperary. Pán, u kterého budu pracovat se jmenuje PJ [pýdžej], a krom koní vlastní i hospodu - Jackie byla nadšená, že se konečně dostanu mezi lidi - tady jsem poněkud odříznutá od světa.
Začala jsem s balením a zjistila, že těch věcí mám nějak hodně a nemám potuchy, co s tím. Mám tu připravený jeden velký balík se zimními věcmi, co chci poslat do Čech, ale to tam ještě není všechno, co bych potřebovala. Pak tu taky mám haldu knih, které jsou pěkně těžké. A pak spoustu věcí, co si potřebuju vzít s sebou. Jsem si myslela, že takovéhle věci nebudu muset ještě dva měsíce řešit... Nenávidím balení!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 25. dubna 2012 v 20:29 | Reagovat

Ano, balení je hrozné.
Tak ať se ti u Pýdžeje líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama