Co se děje

9. května 2012 v 22:09 | Fantaghira |  Smaragdové zápisky
Ano, pořád žiju. I když s tímhle internetovým připojením jeden nikdy neví. Samozřejmě myslím svůj internetový život, o tom, že žiju ve skutečnosti, jsem si poměrně jistá.
Za posledních pár dnů se toho seběhlo docela dost. Minule jsem psala, že jsem na novém místě spokojená - málo práce, hospoda po ruce... :D Názor se trochu změnil po té, co jsem tu šla jezdit. Ne, že by měl PJ špatné koně, jen jezdí trochu jiným stylem, než jsem zvyklá, a to mi dost vadí. O tom, že sedla, co má, už musela zažít pěkných pár sezón (a tudíž nejsou zrovna pohodlná), se raději rozepisovat nebudu. I když ono takové sedlo taky dělá svoje. Navíc se ukázalo, že PJ potřebuje na léto někoho, kdo by mu obsedal a přiježďoval mladé koně, což není něco, do čeho bych se zrovna hrnula. Tak jsme si promluvili - on, že si sem zkusí sehnat někoho jiného, já jsem se po zralé úvaze rozhodla, že jestli mám znova balit, tak naposledy. Doma (doma, v Čechách) se navíc sešly nějaké problémy, tudíž jsem usoudila, že vrátit se o měsíc dřív všem jenom pomůže.
Zítra ještě musím zjistit, jak mi půjde přerezervovat letenka, na tuhle část se obzvlášť těším. Ale vymyslela jsem si bezva věc - abych o nic z Irska nepřišla, poté, co skončím u PJe, strávím ještě týden po cestách po Irsku. Kufr nechám v Dublinu a pak plánuju Connemara, Cliffs of Moher, Cork a pár dnů v Dublinu. Uvidím. Samozřejmě při mém štěstí, celý týden proprší, ale to už je holt ten risk, vidět to chci tak jako tak.
Pokud tedy všechno vyjde, tak budu na konci května v Čechách s normálním internetovým připojením a spoustou fotek. Ještě se do té doby určitě ozvu.
Žijte blaze!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 9. května 2012 v 22:26 | Reagovat

Tak si ten týden užij.
Ať je to takový zlatý hřeb tvé cesty.

2 ariane ariane | Web | 17. května 2012 v 7:35 | Reagovat

Takže konec a zpátky do Čech?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama