Nová éra?

10. srpna 2013 v 0:19 | Fantaghira |  Vykecávám se...
Vážně něvím, kde jsem vzala tu naivní představu, že o prázdninách budu mít spoustu času. Nemám. Jsem buď v práci, nebo venku u koní. A neměnila bych. Ačkoliv bych si nestěžovala, kdybych si mohla večer an chvíli nerušeně sednout k počítači a pořešit, co je potřeba. Už pár měsíců se ale o svého miláčka (notebook) přetahuju s máti, protože ona ten svůj oddělala. Takže když stihnu pořešit maily a projet facebook, tak jsem ráda, na blog čas prostě není, stejně jako na spoustu dalších věcí. Ale nebojte, na blog jsem ani v nejmenším nezapomněla. Naopak, poslední dobou přemýšlím nad tím, jestli by mu neprospěla změna.

Za ty tři roky, co sem píšu, už blog zažil leccos. Původně byl zamýšlený na pouhou prezentaci fotek a nějaké té psané tvorby, časem se to přehouplo na ty fotky a hlavně fotky z cest. U těch bych chtěla zůstat, jen musí nějaké být (například to Mexiko, které jsem načala někdy v zimě a pak na něj zapomněla... *tváří se neviditelně*). Ale už to není jako dřív, že bych si jen tak vzala foťák a šla ven. Není to z nedostatku nadšení, spíš z pocitu, že se opakuju.

Za ty tři roky taky přibylo takových vykecávacích článků, kde jste se mohli mezi řádky (a občas i v řádcích samotných) dozvědět něco o mé osobě. Na nějaké deníčkové výlevy jsem nikdy nebyla, papírový deník jsem si kdysi zvládla vést maximálně měsíc, než jsem zápisy začala vynechávat a pak přestala psát úplně. Přesto bych byla ochotná to tady přenést na něco osobnější úroveň tak, abych se zároveň v ničem neomezovala.

Nemusíte se strachovat, články o tom, co jsem měla k obědu, by se tu objevit neměly. Zatím mám v hlavě články o jezdecké disciplíně, která mi plně vyhovuje. Tou je vytrvalost a když už jsem to tak nenápadně načala, tak mi nezbývá než se pochlubit, že jsem dva týdny zpátky na závodech obsadila krásné druhé místo a k vyhranému poháru hodlám brzy přidat další. Dál by tu pak mohly být články o angličtině, překladech, seriálech, filmech, zážitcích z práce (ani se neptejte, kde jsem skončila), školy (až začne), a prostě věcech, které mě zaujmou natolik, že budu mít pocit, že má cenu se o ně podělit.

Jediné, čím si nejsem jistá, je, jestli by tohle vůbec někoho zajímalo. To by ovšem ukázal čas. A i když mi to možná nikdo věřit nebude, mně vážně nejde o to mít stovky návštěvníků denně, já si vystačím i s jedním.

Ráda bych na konec slíbila, že se do psaní hned vrhnu, ale jisté není vůbec nic. Září už by pro mě mělo být klidnější, do konce srpna to nevidím moc nadějně.

(S)mějte se,
F.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lúthien Lúthien | Web | 10. srpna 2013 v 6:41 | Reagovat

To je super, že se vracíš! Já si už dělala starosti, jestli vůbec začneš zase na blog psát. Takže jednoho čtenáře už máš :D
Vždycky jsem se chtěla naučit jezdit na koni, ale bohužel mi to nějak nevyšlo. Jako malá jsem chodila pomáhat do stájí, ale tam jsem jen pracovala, ale skoro vůbec nejezdila. Ale koně pořád miluju. Tak gratuluju k tomu poháru!

2 Sentencia Sentencia | Web | 10. srpna 2013 v 9:39 | Reagovat

těším se, až tu zase začnou pravidelně přibývat články, ale chápu tě... já sama jsem se teď úplně odmlčela kvůli práci skoro na měsíc. ten čas prostě nebyl a když byl, tak nebyla síla nebo nálada... každopádně přeju hodně zdaru, těším se na nové články, i ty osobní a co se mě týče, tak mě určitě zajímat budou :)

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 10. srpna 2013 v 17:51 | Reagovat

Jezdecké články budou rozhodně zajímavé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama